MBO Inkoop en Voorraadbeheer (1 jaar)
Deze opleiding is ontwikkeld voor inkopers, voorraadbeheerders en leidinggevenden van deze afdeling die meer willen weten over beide vakgebieden. Heb jij vanuit een andere rol te maken met inkoop of voorraadbeheer en wil jij je hier verder in verdiepen? Dan is deze opleiding ook geschikt voor jou. Â
Deze opleiding lijkt een uitgebreid en diepgaand overzicht te bieden van zowel inkoop als voorraadbeheer, wat van onschatbare waarde kan zijn voor professionals die werkzaam zijn op deze terreinen. Het curriculum omvat een breed scala aan onderwerpen, variërend van verschillende voorraadbeheersystemen tot methoden voor leveranciersselectie en magazijnbeheer. Bovendien wordt er aandacht besteed aan belangrijke aspecten zoals projectplanning en prestatie-indicatoren, die essentieel zijn voor effectief inkoop- en voorraadbeheer. Door deel te nemen aan deze opleiding kun je een brede kennis opbouwen en relevante vaardigheden ontwikkelen die je kunnen helpen om succesvol te zijn binnen deze vakgebieden. Wacht niet langer en schrijf je vandaag nog in om deze waardevolle kans niet te missen!
€ 8.195,00
exclusief 21% btw
Vooropleiding
Deze opleiding op mbo-niveau is door iedereen te volgen, want wij stellen geen specifieke eisen gesteld aan jouw vooropleiding. Als je hier vragen over hebt, dan kun je contact opnemen met onze afdeling advies & voorlichting.
Voorbereiding
Iedere studieles vraagt ongeveer 3 tot 5 uur studievoorbereiding van jou. Als je kiest voor de dagopleiding, dan worden er twee studielessen behandeld. Tijdens de avondopleiding wordt er één studieles behandeld.
Bij al onze opleidingen maken we steevast gebruik van het meest recente studiemateriaal dat beschikbaar is. We hechten veel waarde aan het leveren van hoogwaardige kennis en up-to-date informatie aan onze deelnemers. Ons streven is om ervoor te zorgen dat elke opleiding de meest relevante en actuele inhoud biedt, zodat deelnemers kunnen profiteren van de nieuwste inzichten en ontwikkelingen in hun vakgebied. Door te werken met het laatste studiemateriaal, garanderen we een waardevolle en verrijkende leerervaring voor al onze deelnemers.
Na het volgen van deze opleiding
- heb je inzicht in de fasering van inkoop
- ben je in staat om te sturen op prestatiemetingen
- heb je inzicht in leveranciersselectiemethoden
- ben je in staat om bestelmethodieken toe te passen
- heb je inzicht in voorraadbeheersystemen
- weet je hoe je voorraadoptimalisatie toepast
- ben je in staat om te werken met soorten voorraden
- weet je hoe je werkt met een voorraadplanning
- heb je inzicht in de inhoud van een project
- ben je in staat om een projectplanning op te stellen
- ben je in staat om SMART doelen te formuleren
- kun je sturen op beheeraspecten
- heb inzicht in magazijnfuncties
- ben je in staat om goederen te ontvangen en op te slaan
- kun je kwaliteit en veiligheid toepassen in uw werk
- weet je hoe je omgaat met intern transport
Tijdens deze mbo-opleiding komen de volgende modules aan bod:
Module – MBO Inkoopbeheer
- De basis van inkoopbeheer
- Inkoopbeleid
- De fasering van inkoop
- Leveranciersstrategie
- Leveranciersselectiemethoden
- Contracteren
- Bestelmethodieken
- Prestatiemetingen van leveranciers
Module – MBO Voorraadbeheer
- De basis van voorraadbeheer
- Soorten voorraden
- Voorraadinventarisatie
- Voorraadbeheersystemen
- Voorraadkosten
- Voorraadplanning
- Prestatie indicatoren
Module – MBO Werken in projecten
- De basis van projecten
- Projectplan opstellen
- Projectorganisatie
- Projectplanning
- Kosten en baten
- Beheer aspecten van projecten
- Afronding van projecten
Module – MBO Magazijnbeheer
- De basis van magazijnbeheer
- Magazijnfuncties
- Ontvangst en opslag
- Orderverzamelsystemen
- Intern transport
- Bedieningsapparatuur
- Automatisering
- Kwaliteit en veiligheid
De erkenning
Het volgen van de opleiding MBO Inkoop en Voorraadbeheer (1 jaar) geeft jou de mogelijkheid om het diploma te behalen:
Tijdens de opleiding schrijf je voor iedere module een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van deze opleiding.
- MBO Inkoop en Voorraadbeheer (1 jaar)
Tijdens de opleiding schrijf je voor iedere module een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële diploma van deze opleiding.
Ga jij voor deze uitdaging?
Met Van Soest-Koedam Opleidingen – Trainingen – Coaching kom je verder in jouw persoonlijke ontwikkeling. Jouw succes staat bij ons centraal.Â
Met onze persoonlijke ‘coaching on the job’ zijn wij een uniek opleidingsinstituut. We begeleiden je van begin tot eind.
Schrijf je vandaag nog in!
Een totaalprijs voor deze opleiding
Met het opgegeven bedrag worden niet alleen de kosten voor de studie en het studiemateriaal gedekt, maar ook eventuele herexamenkosten. Hierdoor bieden we een volledig pakket aan, zodat je zonder extra financiële verrassingen aan je studie kunt beginnen.